Collection: Check out Khana Rojana's menu this weekend. We sell out very quickly. ORDER NOW.!

  • We are a small team and making everything fresh. We have limited quantities available each week.
    Orders are processed first-come, first-serve.
  • Please place your orders no later than 12:00 pm Friday, for Sunday pick-up or delivery.
  • DELIVERY: If you need delivery outside of our 8 miles John's Creek delivery radius,
    please call us before placing the order @ 678-523-1389
  • Qty.: 16 oz. container unless otherwise specified.
13 products
  • Plain Roti pack (15 pcs)
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Methi Thepla (10 per pack)
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plain Paratha pack (12 pcs)
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mix whole bean Dal (Protein Rich)
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gujrati Dal
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rajasthani style Boondi Kadhi
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Matar Paneer Bhurji
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage Sabji
    Regular price
    $11.00
    Sale price
    $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gajar Methi Sabji
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Smoked Baigan Bharta
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Home made Gond & Dry Fruits Laddu ( 4 large size)
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Home made Mathri (20 pcs)
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Homemade Pure Ghee
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out